SHES TV VIDEOCON I IRI OSE NDRROJ

Shitet nga: sevdail 13 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV VIDEOCON SHUM TE MIR E TE RI KREJT 6 MUAJ ASHT PERDOR PREJSE UBLE NE SHITORE NE ZVICER SHUM FOTOGRAFI TE PASTER KA DHE NGJYRA SHUM TE MIRA . ARSYJA QE ESHES ASHT SE EKAM MAR TJETREN PREJ ZVICRE MA TE MADH . PER AT ARSYJE.EKRANIN EKA 80 CM. IKA GJITHA TELEVIZORI QE IDUHET. TEL. VIBER. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim