Samsung Tv 42 inch 3D Led Smart Tv,dje i ardhur

Shitet nga: Beqir Beqiri 28 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tvSamsung Tv 42 Inch wifi etj.
I ardhur dje nga Ch.
Cmimi 480 EuroNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim