Shes TV PHILIPS 24 ina 72 cm

Shitet nga: tv 20 Shk 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Philips esht i ardhur nga ch esht ne gjendje te rregullt nuk ka as nje defekt ka edhe telekomanden e vet vjen edhe tavolina me Tv kurse DVD nuk shitet... ju mirkpresim blers serioz qmimi i dikutushel pak esht..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim