Shes TV SONY

Shitet nga: Sony 23 Gsh 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ne gjendje te rregullt telekomanden nuk e ka ju mikpresim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim