Shes TV Sony

Shitet nga: zymer 26 Dhj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Sony Trinitron 27' (inq) eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim