Shes TV TELEFUNKEN

Shitet nga: asdfsd 18 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv telefunken ne gjendje perfekte pa asnje vrejte te interesuarit mund te shkruani edhe ne wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim