Shes

Shitet nga: Veton 11 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori i firmes TELEFUNKEN shum pak i perdorur , ne gjendje te rregullt .
viber / whatssap
+37745660038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim