Shiten dy Televizora

Shitet nga: Albani 22 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorat ne gjendje te rregullt...
Çmimi per cope eshte 40 euro,kush i merr te dyt çmimi i fundit eshte 70.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim