Shitet TV me antene. shume praktik

Shitet nga: vali 31 Mar 06:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV me antene. Shume praktik. Ne gjendje te rregullt. Nr per kontakt : 044 288 157 (viber +37744288157)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim