Shitet Televizori me Extra Qmim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tulani 24 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori punon mir arsyeja e shitjes kam 2tjer .shum lir . Mund te shkruani apo therrisni Ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim