Shitet

Shitet nga: Naim 07 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Toshiba ( 120 cm, 3D,Internet,Skype,youtube,..). I ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim