Sony TV

Shitet nga: ----- 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony TV 100Hz ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim