TV neo

Shitet nga: xx 05 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO ne gjendje shumm te mir dhe punon shumm mir pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim