TV. VIDEOCON NDRROJ ME DRU

Shitet nga: sevdail 01 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV VIDEOCON SHUM TE MIR IRI KREJT 6 MUAJ ASHT I PERDORT PREJ SE UBLE NE SHITORE NE ZVICER. FOTOGRAFI SHUM TE MIR E NGJYRA TE PASTERTA KA EKRANIN E KA 80 CM. NDRROJ ME DRU . TEL. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim