TV PHILIPS

Shitet nga: xx 20 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
esht ne gjendje te rregullt punon shum mir esht i ardhur nga zvicra eka digitronin
kontakt nviber +38649293917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim