TV Philips

Shitet nga: Ragip 01 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Philips (120cm). Full HD 1080 P.
I sapo ardhur nga Zvicra. Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim