TV Plazma

Shitet nga: xxxx 17 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv pllazma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim