TV SONY

Shitet nga: bashkim 06 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SONY ESHTE I ARDHUR PREJ GJERMANIS EDHE PUNON SHUM MIRE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim