TV SONY

Shitet nga: Sony KDL -46W2000 12 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV SONY model KDL - 46W2000 FULL HD 1080 , Teknikisht eshte teper i mire
mirpo aksidentalisht i eshte demtuar Ekrani .
Eshte Blere 2100 Euro e shitet me nje qmim shume te lire ,
te interesuarit mund te na kontaktojn .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim