TV Samsung 65 cm

Shitet nga: ksjadk 29 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Samsung ne gjendje perfekte pa asnje vrejte te interesuarit mund te shkruajne edhe ne wiber ne kete numer 0037745655930 ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim