TV Sony Trinitron

Shitet nga: zymer 19 Gsh 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony trinitron 27 inch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim