TV VIDEOCON

Shitet nga: sevdail 31 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TELEVIZIONIN TE MARKES VIDEOCON I RI VETEM 6 MUAJ ASHT IPERDORT PREJSE UBLE NE SHITORE NE ZVICER SEPSE MAS 6 MUAJE UMKA ARDH TJETRI TELEVIZOR IMADH PREJ 1 METER E 40 CM. PER AT ARSYJE PO ESHES SHUM MIR PUNON NGJYRA SHUM TE MIRA IKA FOTOGRAFI TEPER TE PAS. NDRROJ EDHE ME DRU . TEL. 045 524 015 . GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim