TV VIDEOKON

Shitet nga: sevdail 03 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV MARKA VIDEOCON I RI KREJT 6 MUAJ KA PUNU PREJ SE QE UBLE NE SHITORE NE ZVICER . ASHT SHUM IMIR PUNE E FOTOGRAFI TE MIR E TE PASTER ME NGJYRA SHUM TE MIRA ME EKRAN 80 CM. . ENDRROJ EDHE ME DRU . TEL. 045 524 015 EDHE NE VIBER. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim