Teledirigjues philips

Shitet nga: r.b 08 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes dy copa teledirigjus per tv philips jan origjinal prej gjermonis gjdo philipsit ibojn prej modelev te vjetra ter te modelet e reja pa pik problemi i zivi 15 euro ngjyr silba 20 euro dyt jan pa perdor asht tesh qe shifen ju garantoj per dyt po mi morr dyt 30 euro numri kuntaktus +37744133120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim