Televizor -NEO

Shitet nga: Drilon 19 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO ne gjendje shum te mir punon shum mir pak i perdort per ma shum 044302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim