Televizor

Shitet nga: Naim 12 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Vivax ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim