Televizor

Shitet nga: Egzon 09 Jan 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes 5 televizor ne gjendje shum te rregullt pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim