Televizor

Shitet nga: Shaban 20 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin i ardhur nga zvicrra ne gjendje shume te rregullt. Shume i ruajshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim