Televizor NEO

Shitet nga: Drilon 21 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO shumm i mir dhe shum i ruajtur punon super shum pak i perdort per ma shum edhe ne viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim