Televizor Neo

Shitet nga: xx 25 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Neo pak i perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim