Televizor PHILIPS urgjent

Shitet nga: Leni 02 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv shash imadh. Asht ne gjedje te rregull punan mir drigitan nuka po kish me ble drigitan per tv kish 3 ero ish drigitani oregjinal per tv per ma shum info viber +37744771211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim