Televizor finlux

Shitet nga: shqiprim 28 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv osht ne gjendje te rregullt dikitron tvetin nuk ka po me universal bon punon shum mir boj edhe ndrrim me iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim