Televizor neon

Shitet nga: aaaaaaaaaaaaa 11 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv neon 20 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim