Televizor nga Zvicra

Shitet nga: xx 14 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv-ja eshte e ardhur nga zvicra
ekrani ju ka djeg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim