Televizor

Shitet nga: Aziz 20 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor i vogel Jo shum i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim