Televizor

Shitet nga: Azizi 14 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor punon shum mir ne gjendje te rregullt i ruajtur mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim