Televizor

Shitet nga: rinor 22 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 televizora ne gjendje te rregullt jan. Njeri eshte Daewu 70 euro dhe tjetri Sony 40 euro per kontakt +viber +37745403374.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim