Televizor

Shitet nga: xx 10 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
eshte ne gjendje te rregullt ,i pordorur pak .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim