Televizor

Shitet nga: Agron 27 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin ne gjendje te rregullt THOMSON cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim