Televizora

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P,,LABINOTI,, 18 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Kemi televizora te te gjithave llojev me shumic dhe me pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim