Televizora

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NPT.LABINOTI 25 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizora te ardhur prej zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim