Televizori NEO

Shitet nga: xx 11 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO shum pak i perdort punon super 045581946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim