Televizori NEO sikur i ri

Shitet nga: xx 18 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO shum pak i perdorur sikur i ri teper i rujtur punon super
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim