Televizori NEO

Shitet nga: XX 10 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEO punon super ska asni defekt teper i rujtur shumm pak i perdort arsyja shitjes osht se e kom edhe njo tjeter +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim