Televizori NEO

Shitet nga: xx 11 Jan 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Neo ne gjendje shum te mir punon super shum pak i perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim