Televizori Sony edhe Komoda për Televizorë.

Shitet nga: Ardian 16 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori Sony edhe Komoda për Televizorë, është në gjendje shum të mir.

Ardiani: 045 542 884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim