Televizorin SAMSUNG

Shitet nga: samsung 12 Gsh 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori është Samsung, në gjendje të rregulltë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim