Tv LG

Shitet nga: Besi 11 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv

Tv Lg


Tv Osht ne gjendje te regullt dhe punon shum mir,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim