Tv LG

Shitet nga: Granit 06 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv LG plazma 50 inch i ardhur nga zvicrra me hd edhe dirigjus original mundeni te kontaktoni edhe ne viber me ket numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim