Tv Led

Shitet nga: Fluard 07 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Led Hdmi esht i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim